Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк

Переможці конкурсу

На підставі відкритого обговорення наукових доповідей учасників науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) Галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентів на нагородження

Секція української мови

Диплом І ступеня

  • Бондаренко Тетяна Сергіївна (Херсонський державний університет)
  • Михальчук Людмила Петрівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)
  • Хоронжук Тетяна Василівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)

Диплом ІІ ступеня

  • Венгер Анастасія Олександрівна (Хмельницький національний університет)
  • Гембарук Олександр Вікторович, Бурковецький Станіслав Олександрович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)
  • Гиляновська Олеся Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  • Плотницька Катерина Михайлівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  • Сторожук Павло Володимирович (Національна академія Національної гвардії України)

Диплом ІІІ ступеня

  • Баранська Соломія Василівна (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
  • Зобенко Марія Олександрівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  • Лотоцька Єлизавета Миколаївна (Українська інженерно-педагогічна академія)
  • Марчук Надія Юріївна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  • Нечипоренко Юлія Сергіївна (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)
  • Панфілова Ольга Олександрівна (Миколаївський національний аграрний університет)
  • Петренко Діана Віталіївна (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова)
  • Шеховцова Надія Андріївна, Білецька Ірина Юріївна (Національний університет цивільного захисту України)

Секція української літератури

Диплом І ступеня

  • Гриценко Олена Олександрівна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)

Диплом ІІ ступеня

  • Кузьменко Вікторія Олександрівна (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького)
  • Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет)

Диплом ІІІ ступеня

  • Дмитренко Катерина Анатоліївна (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка)
  • Махіна Руслана Юріївна (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)
  • Усатенко Інна Віталіївна (Ізмаїльський державний гуманітарний університет)
  • Шукайло Владислав Ігорович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) 

Секція методики викладання української мови, літератури

Диплом І ступеня

  • Приходько Марина Олександрівна (Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка)

Диплом ІІ ступеня

  • Задворська Інна Ігорівна, Бондар Олена Василівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)
  • Космідайло Ірина Олександрівна (Київський університет імені Бориса Грінченка)

Диплом ІІІ ступеня

  • Андрющенко Анна Олегівна (Херсонський державний університет)
  • Крилевська Альона Сергіївна, Скриганюк Вікторія Анатоліївна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)

 

 

 

 

 

09.04.2019