На факультеті української філології вшанували пам’ять великого українця літературно-музичною композицією «Микола Хвильовий – барометр доби «Розстріляного Відродження»». Підготували захід доцент кафедри української літератури та українознавства Лопушан Тетяна Володимирівна разом зі студентами 4 курсу.

Ведучі Олександр Янковенко і Тетяна Маснюк познайомили глядачів з основними перипетіями життя письменника, четвертокурсники читали поезії, прозові уривки, співали пісні. Всі разом переглянули відеофільм про Миколу Хвильового.

До дійства долучилися викладачі кафедри української літератури та українознавства Козинський Леонід Володимирович, Наконечна Олена Іванівна, Пархета Любов Петрівна, студенти 1-го та 3-го курсів нашого факультету.

" data-title="120 років від дня народження Миколи Хвильового">

120 років від дня народження Миколи Хвильового

13 грудня 2013 року минуло 120 років від дня народження Миколи Хвильового. Історія життя письменника, який був постаттю номер один в українській літературі доби «Розстріляного Відродження», й досі сповнена таємниць. Тому кожен дотик до його творчості – явище непересічне.

17.12.2013