Захід розпочався із бесіди щодо гендерної дискримінації, що змусило багатьох студентів замислитись.

Другим етапом було знайомство, яке полягало у тому, що кожен називав свої позитивні та негативні риси характеру. І, як виявилось, багатьом легше було сформулювати погані свої сторони, ніж хороші. Несподіваним для кожного з присутніх стала вправа «Маленький керівник», яка полягала у тому, що потрібно було говорити «над головою» у свого сусіда, а потім навпаки. Для більшості із студентів було не приємним бути нижчим за когось, і всі як один зробили висновок, що краще спілкуватись на рівних.

Також у ході були запропоновані завдання, метою яких було виявити рівень довірливих стосунків у колективі. Саме вони і викликали море позитивних емоцій та вражень.

Протягом усього часу атмосфера в аудиторії була приємною, веселою та такою, що спонукала до відкритого спілкування.

При підведенні підсумків заходу зазначали, що рівність усіх людей, повага до відмінностей між нами – шлях до розвитку суспільства.

" data-title="16 днів проти насильства">

16 днів проти насильства

27 листопада для студентів 26 групи було проведено тренінгове заняття «Всі ми різні-всі ми рівні» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

29.11.2013