Поділитися новиною
28 жовтня – відкриття ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Цьогорічне зібрання філологічного товариства приурочене ювілейному – ХХV Міжнародному конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організатором заходу виступила кафедра української мови та методики навчання, об’єднавши навколо себе ініціативних, креативних представників студентської молоді.
Наше славне студентство підтримує щорічну традицію участі та здобуття гідних відзнак як кращих знавців мови своєї держави. Мови єднання мільйонів українців, Мови Миру та Перемоги, Мови Збройних Сил України.
На відкритті Конкурсу панувала урочиста атмосфера, суголосна із національною ідеєю утвердження ідентичності, віри у незламність українського народу, збереження рідної мови як запоруки української державності, сторожі її кордонів та єдності мовної території.
Із вітальним словом до студентів-філологів від імені адміністрації факультету та викладацького складу звернулася заступниця декана з наукової роботи Інна Іванівна Коломієць. Натхненні слова, адресовані майбутнім учителям-словесникам, були націлені на пошук ними мовної істини, незупинного прагнення сягати вершин словесної досконалості й творчої майстерності.
Координатор наукового заходу – очільниця кафедри української мови та методики її навчання Валентина Володимирівна Розгон, висловила щирі слова привітань та занурила присутніх в екскурс життєвого шляху відомого канадського мецената, громадського діяча Петра Яцика, справу якого вже чверть століття втілюють у життя українці на широких світових просторах.
На відкритті І етапу цьогорічного Міжнародного заходу присутні як досвідчені учасники філологічних турнірів і змагань, так і конкурсанти-початківці.
Поділитися власним досвідом участі і перемог у наукових заходах люб’язно зголосилася член СНТ Прижбило Юлія. Привітальне слово-звернення переможиці обласного етапу минулорічного, ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та учасниці його фінального (всеукраїнського) туру – магістерки Крилової Анни, яка нині працює вчителем-філологом, надихало й мотивувало студентів до праці на сторожі українського СЛОВА.
Побажаємо конкурсантам успіхів, творчих досягнень, невпинного бажання, долаючи виклики сьогодення, відчути силу своїх знань рідної мови, дбати про її багатство та розквіт!
Гідних змагань та перемог!
Заступник декана з наукової роботи,
доцент кафедри української мови
та методики її навчання
Інна КОЛОМІЄЦЬ
Переглядів 143