- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Адвокаційні кампанії в студентському самоврядуванні

ФУФ УДПУ [1]

16-17 травня в нашому університеті студентською радою спільно з адміністрацією та Українською асоціацією студентського самоврядування було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Адвокаційні кампанії в студентському самоврядуванні».

До нас завітали активісти із різних міст України: Харкова, Сум, Києва, Вінниці, Бершаді, Бердянська.

ФУФ УДПУ [2]

На секційних засіданнях було порушено такі питання:

– Нові критерії оцінки ВНЗ;

– Типове положення про ОСС;

– Про вибори в НАЗЯВО;

– Фінансування ОСС.

ФУФ УДПУ [3]

ФУФ УДПУ [4]

Учасникам круглого столу студрадою було організовано і цікаву неофіційну програму. Студентські лідери відвідали перлину нашого міста – парк «Софіївка», мали змогу поспілкуватися у дружній, без офіціозу, атмосфері у Білогрудівці, а також побачили найкращі аудиторії нашого ВНЗ.

ФУФ УДПУ [5]

Наші гості отримали позитивні враження і діляться своїми відгуками про захід:

Дмитро Забірник, Харківський інститут фінансів УДУФМТ:

– Нарешті вибрався до чудового міста, змінив атмосферу, провів час із прекрасними людьми. Можна досить багато писати про враження, але їх просто не передати словами. Велика подяка організаторам, які створили всі умови для того, щоб ми провели цей час плідно та корисно. Ви змогли закохати в місто. Окремо дякую за екскурсію «Софіївкою», бо, на мій погляд, це не тільки перлина Умані, але й усієї Черкаської області.

ФУФ УДПУ [6]

Богдан Ігнатишин, Вінницький торговельно-економічний коледж:

– Як завжди, заходи такого масштабу проходять на високому рівні і кожен запам’ятовується на все життя. І цей не був винятком, бо дав можливість нам побачити Умань у всій своїй красі, особливо УДПУ, який є чудовим ВНЗ. Особисто для мене цей захід дав ще більше знань, ще більше знайомств і спілкування, мегабагато позитивних емоцій, а також досвіду, особливо життєвого досвіду. Дякую всім за участь, і приємні враження, особлива подяка організаторам, які доклали великих зусиль і провели захід на найвищому рівні.

ФУФ УДПУ [7]

Олена Ярошенко, КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР:

 – Останнім часом досить багато подорожую різними містами України, буваю в різних університетах і вже почала трохи нудитись і розчаровуватись, якщо чесно; аж раптом життя закидає мене в Умань.

ФУФ УДПУ [8]

Цього разу студентська рада УДПУ ім. П. Тичини спільно з УАСС проводила в Умані Всеукраїнський круглий стіл «Адвокаційні кампанії в студентському самоврядуванні», а тепер детальніше:

1. Нереально порадувала організація! Це рідкість, тому студраді УДПУ ім. П.Тичини великий плюс і ДЯКУЮ!

ФУФ УДПУ [9]

2. Спілкувалися про вибори в НАЗЯВО, типове положення про ОСС, його фінансування та нові критерії оцінювання ВНЗ. Загалом теми, що на сьогодні must to know для кожного.

ФУФ УДПУ [10]

3. І просто дуже круто провели час у компанії гарних уже знайомих і нових людей, за що ще раз дякую організаторам!

ФУФ УДПУ [11]

ФУФ УДПУ [12]

ФУФ УДПУ [13]

ФУФ УДПУ [14]

ФУФ УДПУ [15]

sh0HeJwA34Q [16]

N6HmpGjLghg [17]

ФУФ УДПУ [18]