- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Батьківські настанови

11 вересня 2014 року на факультеті відбулася настановча конференція з питань державної педагогічної практики. У роботі  конференції брали участь викладачі – методисти випускових кафедр факультету, методисти зі спеціалізацій та студенти V курсу.

ФУФ УДПУ [1]

Перед учасниками виступила заступник декана факультету з педагогічної практики Пархета Л. П. Студентів ознайомили з завданнями та програмою державної педагогічної практики, з вимогами до оформлення звітної документації та термінами захисту її результатів.

ФУФ УДПУ [2]

Методисти Гагарін М. І., Ревук Ю. О., дали настанови студентам із проведення виховних заходів з учнями та уроків світової літератури у старшій школі.

ФУФ УДПУ [3]

Державна педагогічна практика є завершальним етапом професійної підготовки майбутніх учителів-словесників. Вона характеризується вищим рівнем самостійності й відповідальності студентів, збільшенням обсягу та поглибленням складності змісту, використанням сучасних педагогічних і нових інформаційних засобів навчання. Під час цієї практики студенти оволодівають системою навчально-виховної діяльності вчителя-предметника і класного керівника. Студенти перебуватимуть на практиці до 24 жовтня 2014 року.

ФУФ УДПУ [4]