На днях відбулися батьківські збори студентів першого курсу.

Першою слово взяла декан факультету, професор Коваль В.О., яка ознайомила батьків із перспективним планом розвитку факультету української філології, розповіла про специфіку цьогорічного першого курсу, про адаптацію студентів, подякувала батькам за гарне виховання дітей.

Заступник з навчальної роботи Денисюк І.А. підготувала таблицю найкращих досягнень першокурсників, пояснила батькам особливості нарахування балів за кредитно-модульною системою, озвучила результати атестації.

Завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, професор Сивачук Н.П. виступила із доповіддю про роль батьків у вихованні дітей, про місце книжки у духовному житті особистості, посилалася на Біблію, традиції українців щодо родинного виховання, наводила приклади із власного життя.

Перед батьками виступили викладачі, які читають на першому курсі, а саме: доц. Козинський Л.В., доц. Жила Т.І., доц. Павленко М.С., професор Тищенко Т.В.

Від батьківського комітету слово мала доц. Січкар С.А.

Родзинкою батьківських зборів був виступ фольклорного колективу «Лелія», створений за ініціативи професора Сивачук Н.П., керівник – співробітник науково-дослідної лабораторії «Етнологія Черкаського краю» Хлівна Т.О.

Після офіційної частини батьки продовжили працювати із кураторами груп – доцентом кафедри української мови та методики її навчання Комаровою З.І. (12 гр.) та викладачем кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Н.І. (11 гр.).

" data-title="Батьківські збори на першому курсі">

Батьківські збори на першому курсі

На днях відбулися батьківські збори студентів першого курсу.

Від батьківського комітету слово мала доц. Січкар С.А.

02.12.2015