Факультет філології та журналістики дбає не лише про підготовку кваліфікованих фахівців, але й створює можливості для формування всебічно розвинутих особистостей. Доказом цього є участь здобувачок Анни Ільницької та Юлії Прижбило в тренінгу з забезпечення якості вищої освіти «UAS QA POOL», який відбувся цього року в Тернополі. Завдяки співпраці з Українською асоціацією студентів (УАС) і Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) дівчата отримали  надзвичайно цінний досвід як для себе, так і для факультету та університету.

Участь у тренінгу послужила поштовхом до активної студентської діяльності на факультеті, до самоосвіти та подальшого розвитку. Своїм досвідом про нелегкий шлях до здобуття омріяних статусів члена УАС та експерта освітніх програм ділиться Анна Ільницька.

«Тренінг у Західноукраїнському національному університеті став для мене особливо корисним і важливим. Я не лише дізналася про особливості оцінювання якості освітніх програм, але й познайомилася з однодумцями, які поділяли мої прагнення до змін у закладах вищої освіти. Після тренінгу остаточно вирішила далі розвиватися й удосконалюватися. Згодом вступила до студентської організації УАС, де активно брала участь у різних проєктах і заходах, спрямованих на покращення якості вищої освіти. На платформі PROMETHEUS успішно пройшла навчання для експертів з акредитації освітніх програм. Закінчила багато інших курсів і тренінгів, які допомогли вивчити методологію акредитаційної експертизи програм та здобути необхідний досвід у її провадженні. Уже сьогодні з нетерпінням чекаю на рішення НАЗЯВО про зарахування мене до когорти експертів серед здобувачів вищої освіти.

Мій шлях до успіху – це лише один із прикладів того, як наш факультет допомагає здобувачам освіти розвиватися та досягати своїх цілей. Я переконана, що університетська освіта має бути не лише трампліном для успішної кар’єри, але й платформою для особистісного зростання і самореалізації».

Хочеться побажати Анні лише успіхів на шляху до досягнення своєї мети. Щиро сподіваємося, що її набутий досвід участі здобувачів освіти в процедурах забезпечення якості вищої освіти допоможе не тільки вивчити та використати кращі практики провадження освітньої діяльності в нашому університеті, а й поширити і поділитися університетськими і факультетськими напрацюваннями з іншими закладами освіти.

Анна Ільницька, Зоя Комарова

" data-title="Більше, ніж навчання: як факультет філології та журналістики сприяє всебічному розвиткові здобувачів вищої освіти">

Сучасний світ динамічний, він вимагає постійних змін і розвитку впродовж усього життя. Щоб бути перспективним та досягнути певних успіхів, молодим людям недостатньо мати лише професійні знання. Вимогою часу є необхідність набути різноманітних соціальних навичок. У цьому контексті важливу роль відіграє університетська освіта, яка покликана навчити вчитися, критично мислити, адаптуватися до змін, працювати в команді та вирішувати проблеми.

Анна Ільницька, Зоя Комарова

25.07.2024