Викладачі та студенти заздалегідь подбали, щоб у День Святого Миколая увагу та подарунки отримали діти,  яких обділила доля.

19 грудня студенти разом із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур відвідали Ладижинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку.

Книги, альбоми для малювання, кольоровий папір, олівці, фломастери, пазли, пластилін, іграшки, скакалки, м’ячі, одяг, солодощі презентували студенти вихованцям школи-інтернату.

Найкращим подарунком стало інсценізоване святково-розважальне дійство «Побажання Святого Миколая». Через акторську майстерність студенти-філологи Владислав Бутенко, Ірина Большакова, Аня Денисюк, Діана Подреза, Анна Корой, Інна Побережник, Альона Шеремета, Богдан Швець, Олександр Янковий, Ірина Грись, Ольга Смерецька, Валерія Храпач поділилися своєю добротою й розумінням, проявили щедрість, жертовність та безкорисливість до дітвори, допомогли їй відчути радість свята.

Дівчата і хлопці з особливою відповідальністю виконували доброчинну місію, своєю увагою, щирістю намагалися продемонструвати найкращі людські цінності, посіяти зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Щиро дякуємо адміністрації факультету, викладачам та студентам за допомогу в організації благодійної акції. Наслідуймо добро і вчинки Святого Миколая!

" data-title="Благодійна акція в День Святого Миколая">

Благодійна акція в День Святого Миколая

Під девізом «Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!» проходила благодійна акція на факультеті української філології.

20.12.2013