- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Благодійна акція в День Святого Миколая

Під девізом «Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!» проходила благодійна акція на факультеті української філології.

ФУФ УДПУ [1]

Викладачі та студенти заздалегідь подбали, щоб у День Святого Миколая увагу та подарунки отримали діти,  яких обділила доля.

ФУФ УДПУ [2]

19 грудня студенти разом із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур відвідали Ладижинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку.

ФУФ УДПУ [3]

Книги, альбоми для малювання, кольоровий папір, олівці, фломастери, пазли, пластилін, іграшки, скакалки, м’ячі, одяг, солодощі презентували студенти вихованцям школи-інтернату.

ФУФ УДПУ [4]

Найкращим подарунком стало інсценізоване святково-розважальне дійство «Побажання Святого Миколая». Через акторську майстерність студенти-філологи Владислав Бутенко, Ірина Большакова, Аня Денисюк, Діана Подреза, Анна Корой, Інна Побережник, Альона Шеремета, Богдан Швець, Олександр Янковий, Ірина Грись, Ольга Смерецька, Валерія Храпач поділилися своєю добротою й розумінням, проявили щедрість, жертовність та безкорисливість до дітвори, допомогли їй відчути радість свята.

ФУФ УДПУ [5]

Дівчата і хлопці з особливою відповідальністю виконували доброчинну місію, своєю увагою, щирістю намагалися продемонструвати найкращі людські цінності, посіяти зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

ФУФ УДПУ [6]

Щиро дякуємо адміністрації факультету, викладачам та студентам за допомогу в організації благодійної акції. Наслідуймо добро і вчинки Святого Миколая!

ФУФ УДПУ [7]

ФУФ УДПУ [8]