uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

IV Міжнародний мовно-літературний конкурс

20 листопада в Черкасах, на базі Черкаського національного педуніверситету імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ (обласний) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Від факультету української філології УДПУ брати участь у ньому вирушили студентки-першокурсниці Тетяна Соболь та Іванна Височанська – переможці попереднього, загальноуніверситетського етапу.

ФУФ УДПУ

Варто відзначити, що дівчата старанно підготувались і добре впоралися з поставленим завданням. Завдання було одне, але непросте: написати статтю в публіцистичному стилі, пояснивши, в чому полягає позачасовість і понаднаціональність Шевченкового імперативу й опираючись на статтю Петра Іванишина «Тарас Шевченко, його людина та імператив». Наші студентки висловили свої міркування з цього приводу, додавши, як того й вимагали умови, не менше 4 прикладів із творів Кобзаря.

ФУФ УДПУ

Результати конкурсу будуть відомі трохи згодом, але якими б вони не були, факультет української філології на чолі з деканатом і спільно з кафедрами української літератури та українознавства й мови та методики її викладання вже мають всі підстави пишатися гідними роботами Т. Соболь та І. Височанської, які проявили належний рівень грамотності, обізнаності й творчого мислення.

05.12.2013

uk Українська
X