uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Студентська наукова конференція

За результатами діалектологічної практики 26 листопада 2013 року відбулася звітна студентська науково-практична конференція «Діалектна лексика Східного Поділля».

У роботі конференції взяли участь студенти третього курсу.

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету – доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна, завкафедри української мови та методики її навчання – кандидат філологічних наук, доцент Розгон Валентина Володимирівна, націливши учасників на продуктивну працю.

ФУФ УДПУ

Керівник практики – кандидат філологічних наук, доцент кафедри  української мови та методики її навчання Березовська Ганна Григорівна – розповіла про особливості проходження діалектологічної практики у 2013 році, підвела  підсумки, висловила подяку за сумлінну працю, відзначила кращих студентів.

Результати діалектологічних досліджень студенти представили у своїх доповідях.

Найбільше запам’яталися доповіді Ходакової Марії, яка ознайомила присутніх з лексикою на позначення рис людини у говірці села Рахни Гайсинського району Вінницької області, Вдовиченко Іванни, яка презентувала номінацію прикрас у говірці села  Кам’яний Брід Лисянського району Черкаської області.

ФУФ УДПУ

Поліщук Марина  представила лексику весільного обряду у досліджуваній говірці.

ФУФ УДПУ

Цікавою була доповідь Горячківської Ірини, яка розповіла про досліджені фразеологізми у говірці села Таужне Гайворонського району Кіровоградської області.

ФУФ УДПУ

Керівник Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-коордиційного центру професор Тищенко Тетяна Миколаївна доповіла про роботу над укладанням Словника подільського говору і подякувала особливо активним студентам за допомогу в його укладанні.

ФУФ УДПУ

06.12.2013

uk Українська
X