Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Регіональний науково-методичний семінар

27 лютого 2014 року на факультеті в межах діяльності науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» відбувся Регіональний науково-методичний семінар «Синергетика рідної мови як вияв людського духу (за Ф. С. Бацевичем)», ініціаторами проведення якого були викладачі кафедри української літератури та українознавства


Педагогічна практика

Педагогічна практика є важливою складовою системи професійної підготовки студентів-філологів. Саме вона забезпечує глибше засвоєння теоретичних знань і набутих умінь та навичок, впливає на формування мотиваційної спрямованості на вчительську професію, сприяє загальнопедагогічному й загальнокультурному розвитку особистості студента.


Наукова робота студентів

Важливу роль у формуванні творчого потенціалу майбутніх педагогів відіграє участь студентів у систематичній науково-дослідній роботі, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні. Така діяльність спрямована на пояснення явищ і процесів, установлення їх зв’язків та відношень, теоретичне й експериментальне обґрунтування фактів, виявлення закономірностей за допомогою наукових методів пізнання.


Вона унікальна… твоя мова

 Кожен українець повинен знати рідну мову – це його обов’язок перед власним народом і перед державою Україною. З нагоди Міжнародного дня рідної мови 21 лютого було проведено літературно-музичну композицію «До рідного слова торкаюсь душею…». У ході дійства хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих під час масових акцій в Україні.


День рідної мови

Мужай, прекрасна наша мово, живи народу віще слово, цвіти над нами веселково, як мир, як щастя, як любов! (М. Рильський) Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати […]


«Швидкі побачення»

Вівторок. Вечір. Вихідні вже позаду, а чогось ніби не вистачає: напевно, нових зустрічей,­ цікавого спілкуванн­я… Саме з цією метою й було проведено «швидке знайомство» у новому корпусі УДПУ.


Шановні студенти!

Готуємося до 200-ліття Кафедра української літератури та українознавства проводить конкурс на найкращий художній твір (поезія, проза, драма) про життя і творчість Тараса Шевченка.


uk Українська
X