Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Робота круглого столу з проблем лінгводидактики

28 березня в Інституті педагогіки НАПН України відбулося науково-методичне засідання вітчизняних лінгводидактів. Круглий стіл із важливих проблем мовної освіти, теорії і практики навчання української мови організовано лабораторією навчання української мови Інституту педагогіки НАПН України, яка ініціативно запрошує провідних учених України.

Формування мовної особистості в умовах неперервної освіти

Центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти», очолюваний доктором педагогічних наук, професором Лідією Мамчур, здійснює активну науково-методичну діяльність у співпраці із закладами освіти різних рівнів.

Запозичуємо європейський досвід

З 19 по 26 березня 2014 року доцент кафедри української літератури та українознавства М. С. Павленко брала участь в Міжнародному культурно-освітньому проекті “Культурно-освітній візит до Європи”. Візит охоплював Польщу, Голландію і Німеччину, проте опорним пунктом усе-таки було місто Ополє (Польща), славне своїми навчальними закладами та великою кількістю студентства.