uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Запозичуємо європейський досвід

ФУФ УДПУ

З 19 по 26 березня 2014 року доцент кафедри української літератури та українознавства М. С. Павленко брала участь в Міжнародному культурно-освітньому проекті “Культурно-освітній візит до Європи”. Візит охоплював Польщу, Голландію і Німеччину, проте опорним пунктом усе-таки було місто Ополє (Польща), славне своїми навчальними закладами та великою кількістю студентства. Програма включала уроки польської мови для початківців, лекції про особливості здобуття вищої освіти в Європі. Цікавою та емоційною видалась і зустріч-презентація, під час якої учасники туру, а саме  науковці й освітяни,  розмовляли про освітні проблеми з керівництвом Вищої Школи Управління та Адміністрації в Ополю.

ФУФ УДПУ

Було озвучено чимало корисних ідей і пропозицій. Українських викладачів, виснажених писанням постійних звітів і папірців, особливо вразила кількість документації, якою послуговуються в польських освітніх закладах: майже всі папери університету помістилися всього у… дві папки (!!!).

ФУФ УДПУ
Незвичайні враження зостались і після численних екскурсій, зокрема — до старовинного й авторитетного польського навчального закладу — Яґеллонського університету (Краків).
Наприкінці кожен з учасників проекту отримав відповідний сертифікат — формальне підтвердження здобутого досвіду.

ФУФ УДПУ

31.03.2014

uk Українська
X