uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

«Проблеми сучасної лінгвістики та лінгводидактики»

25–26 квітня 2014 року відбулася Міжрегіональна  науково-практична конференція «Проблеми сучасної лінгвістики та лінгводидактики», організаторами якої є кафедра світової літератури та слов’янських мов факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету.


Майбутній учитель-словесник ХХІ століття

23 квітня 2014 р. у межах роботи науково-методичного центру «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти» відбувся Загальноуніверситетський конкурс «Майбутній учитель-словесник ХХІ століття».


З нагоди Всесвітнього дня книги й авторського права

Нещодавно з нагоди Всесвітнього дня книги й авторського права, який відзначається 23 квітня, відбулася зустріч доцента кафедри української літератури та українознавства, члена Національної спілки письменників Марини Павленко зі школярами – відвідувачами столичної бібліотеки імені О. Матросова.


«Кухні народів світу»

Студенти і викладачі факультету української філології – патріоти своєї країни. Ми виступаємо за єдність нашої держави, а також за дружбу і мир усіх країн світу. Ми вирішили організувати ярмарок «Кухні народів світу», аби розкрити багатогранність та красу української та світових кулінарних культур.


Примножуємо таланти

Нещодавно доцент кафедри української літератури та українознавства УДПУ, член Національної спілки письменників України М. С. Павленко працювала у складі журі обласного літературного конкурсу для школярів молодшого та середнього віку «Я – талановитий», організованого черкаським книжковим магазином «Буквиця». Треба відзначити, що у складі журі було дуже багато авторитетних письменників, книговидавців і журналістів, причому не лише з області. Кожен […]


Писанковий сяйвоцвіт Уманщини

Наш народ буде доти процвітати, допоки українські жінки писатимуть писанки. (Народна мудрість)  У стінах науково-дослідної лабораторії «Етнологія Черкаського краю» (керівник – кандидат педагогічних наук, професор Сивачук Наталія Петрівна) відбулося чергове відкрите засідання студентського фольклорного наукового товариства імені Хрисанфа Ящуржинського, присвячене традиційному писанкарству історичної Уманщини.


Формування читацької компетенції учнів

З метою узагальнення й популяризації досвіду з проблеми формування читача 17 квітня 2014 року кафедрою української літератури та українознавства спільно з відділом освіти Уманської міської ради було проведено Регіональний науково-методичний семінар на тему: «Формування читацької компетенції учнів основної та старшої школи».


Вивчаємо есперанто

Студенти чотирьох факультетів нашого університету: української та іноземної філологій, економічного і фізико-математичного – зустрілися із членом Всесвітньої есперанто-асоціації, Головою спілки підтримки й захисту української культури «ЕСПЕРО», керівником Культурно-просвітницького центру «ЕСПЕРАНТО» Михайлом Лінецьким.


Робота зі студентами

Науково-дослідницька робота студентів у ВНЗ – це одна із важливих форм навчальної діяльності. Це, насамперед, самостійна робота, яка є добровільною за вибором та внутрішньо мотивованою.


Зробимо Україну чистою!

Студенти факультету­ українсько­ї філології долучилили­ся до акції «Зробимо Україну чистою!», метою якої є прибирання­ парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку­.


uk Українська
X