Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Зробимо Україну чистою!

Студенти факультету­ українсько­ї філології долучилили­ся до акції «Зробимо Україну чистою!», метою якої є прибирання­ парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку­.

Підсумки конкурсу

Завершальним етапом конкурсу на кращий художній твір про життя і творчість Тараса Шевченка стало нагородження його учасників та переможців. Це дійство відбулося 10 квітня в контексті проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Тарас Шевченко в культурному мегапросторі: історична постать, віхи творчості, дискурс (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції

За сприяння деканату факультету української філології учасник і почесний гість конференції «Тарас Шевченко в культурному мегапросторі: історична постать, віхи творчості, дискурс (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)», професор В. П. Марко