Діалектологічна експедиція

З 18 по 25 червня нам, студентам 25 групи факультету української філології, разом із керівником Ганною Григорівною Березовською випала нагода досліджувати говірку села Старі Бабани Уманського району Черкаської області.

Перед нами було чимало завдань, які треба було реалізувати. Вони стосувалися назви села, говірки, історії, дослідження лексики.

Для себе ми відкрили мудрість людей, які живуть у цьому селі, познайомилися з історією походження назви села та його кутків, традиціями, звичаями, обрядами.

Особливо нам запам’яталося спілкування з людьми старшого віку, які розповідали про одяг, взуття, прикраси, які колись носили, про обряди, які тут були. Було дуже цікаво.

Завдяки співпраці з жителями села Старі Бабани ми успішно виконали поставлені завдання.

30.06.2014