uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Свято першокурсників

ФУФ УДПУ

Урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників ­– найважливіша традиція кожного навчального закладу. 31 серпня 2014 року на квітковому подвір’ї  перед новим корпусом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  у колі гостей і викладачів  вітали нове поповнення першокурсників.

ФУФ УДПУ

У вітальній промові ректор університету, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Побірченко Наталія Семенівна наголосила, що головне  завдання УДПУ імені Павла Тичини полягає в тому, щоб дати студентам належні знання, базуючись на кращих традиціях та принципах національної та європейської освіти.

ФУФ УДПУ

Багато теплих слів і побажань було висловлено почесними гостями урочистої церемонії, серед яких – гості з Польщі: доктор габілітований, професор, проректор з науки Державної вищої школи професійної освіти у місті Лєшно, почесний професор нашого університету Александр Миколайчак та доктор габілітований, професор Познаньського університету імені Адама Міцкевича Богдан Вальчак.

ФУФ УДПУ

Вітання і напутні слова першокурсникам лунали у промові Генерального директора ПАТ Уманьферммаш Ліпкана Анатолія Васильовича.

ФУФ УДПУ

Особливі слова адресувала першокурсникам заступник міського голови Кирилюк Людмила Миколаївна, яка закликала примножувати славу своєї альма-матер відмінними успіхами у навчанні та активною життєвою і громадянською позицією.

ФУФ УДПУ

Цьогоріч  106 студентів поповнили студентську родину факультету української філології. На них покладається велика відповідальність разом із викладачами-наставниками  берегти українську мову, шанувати і примножувати народні традиції, бути гідними високого звання СТУДЕНТА нашого університету.

31.08.2014

uk Українська
X