uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Квест

11 вересня 2014 року для першокурсників студентська рада влаштувала своєрідну посвяту у студенти. Відбувалося це у Софіївському парку у вигляді квесту. Поділ на команди відбувався за групами навчального спрямування. Перед командами було поставлено ряд завдань, які учасники виконували з великим азартом і відданістю. На кожному з етапів оцінювалися не лише якість виконання завдання, а й назва команди, представлення та дружність.

ФУФ УДПУ

Кожна з команд під керівництвом студкураторів отримала певну кількість балів, після чого учасники були нагороджені у таких номінаціях:

11 група (27 балів) – «Найкреативніші»

12 група (28 балів) – «Найвеселіші»

13 група (32 бали) – «Найдружніші»

14 група (32 бали) – «Найстильніші»

15 група (30 балів) – «Найорганізованіші»

16 група (27 балів) – «Найерудованіші»

17 група (29 балів) – «Бійцівський дух»

38 група (32 бали) – «Найефектніші»

37, 39 групи (33 бали) – «Абсолютні переможці»

Дуже приємно було спостерігати за ентузіазмом, ініціативністю, неймовірним позитивом, чути щирий сміх і відчувати запал у серцях учасників. Залишайтеся завжди такими ж веселими, щирими, ніколи не забувайте про силу дружби –  і все у вашому житті буде так, як забажаєте ви.

Це не остання подія в житті факультету, і ми з великим нетерпінням чекаємо на Презентацію 1-го курсу. Ми всі бажаємо вам удачі, і пам’ятайте: головне – не перемога, а  емоційне задоволення.

 

16.09.2014

uk Українська
X