uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Наші можливості

На факультеті української філології функціонує літературно-методичний кабінет. Щороку фонди кабінету поповнюються новими літературними та методичними надходженнями. Це дає можливість студентам якісно підготуватися до практичних занять з історії української літератури та методики їх навчання.

ФУФ УДПУ

Викладачі та студенти постійно працюють у кабінеті, де створено всі умови для ознайомлення з найновішими працями із сучасного літературознавства, методики та історії літератури.

ФУФ УДПУ

Магістрантів факультету познайомила з новими книгами, що надійшли в кабінет, доцент Л. П. Пархета. Це праці Г. Л. Токмань «Методика навчання української літератури в середній школі», В. П. Марка «Аналіз художнього твору», Л. А. Башманівської та Н. М. Білоус «Практикум з методики викладання української літератури» та ін.

ФУФ УДПУ

Літературно-методичний кабінет є зручним для самостійної роботи студентів. Тут вони можуть швидше і ґрунтовніше підготуватись до занять, провести зустрічі з учителями-практиками, скористатися найновішими інформаційними джерелами.

27.09.2014

uk Українська
X