uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Участь науковців університету в міжнародних акмедослідженнях

23 вересня 2014 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток професіонала та професіоналізму: теорія і практика».

ФУФ УДПУ

Захід було організовано Українською академією акмеологічних наук за ініціативи президента академії, доктора філософських наук, професора, академіка Віктора Олександровича Огнев’юка і спроектовано у напрямі дослідження технології розвитку професіоналізму як необхідного чинника сучасної акмеособистості задля ефективного здійснення всіх видів професійної діяльності.

ФУФ УДПУ

У рамках роботи конференції відбулася дискусія у форматі відеодискусії з науковцями із Болгарії. Провідні вчені України і Болгарії обговорили актуальні питання акмеології шкільної і вищої освіти, спрямованої на формування акмекомпетентності особистості, особистісно-професійного зростання.

ФУФ УДПУ

У роботі круглого столу взяла участь кандидат педагогічних наук, доцент Уманського державного педагогічного університету Ірина Кучеренко. Під час пленарного засідання їй було вручено диплом члена-кореспондента Академії акмеологічних наук України.

30.09.2014

uk Українська
X