Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

«Кухні народів світу»

Сьогодні відбувався благодійний загальноуніверситетський ярмарок «Кухні народів світу» (за аналогією до раніше проведеного у нас). Наш факультет узяв активну участь, представивши китайську кухню. Окрема вдячність студентам 32 групи ‒ Затяжчук Марині і Пену ‒ за кулінарні шедеври.


Загальноуніверситетські змагання

Минулого тижня розпочалися загальноуніверситетські змагання з футболу, в яких наша збірна факультету взяла участь. Наші футболісти грали зі студентами мистецько-педагогічного факультету, факультету соціальної та психологічної освіти і технолого-педагогічного факультету


Дивовижна екскурсія до Подільських фортець

25 жовтня викладачі і студенти факультетів української та іноземної філології здійснили осінню подорож, припорошену першим снігом, до Подільських фортець. Одноденна екскурсійна програма була організована на високому рівні та забезпечила незабутні враження. Подорожуючі мали чудову нагоду побачити у всій величі три фортеці: Меджибізьку, Хотинську та Кам’янець-Подільську. Кожна з них має давню історію оборонних споруд.


І Всеукраїнська науково-практична конференція

23-24 жовтня 2014 року відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток національно-мовної особистості в  умовах неперервної освіти: надбання, реалії, перспективи». Ініціатором і організатором конференції є Науково-методичний центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти», який очолює доктор педагогічних наук, професор Лідія Мамчур. Співорганізаторами науково-практичної конференції виступили: Інститут педагогіки НАПН України, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра […]


Творчі перегуки

Цікаво переплітаються життєві шляхи: ще зовсім недавно Аня Городнюк була нашою студенткою і однією з найактивніших і найталановитіших учасниць університетського літоб’єднання. А сьогодні вона ‒ успішний керівник літературної студії «Заспів» при Уманському Будинку дитячої та юнацької творчості. І вже вона запрошує свого колишнього викладача ‒ Павленко Марину Степанівну ‒ на творчу зустріч зі своїми вихованцями!


Відкриття науково-методичного центру

23 жовтня відбулося урочисте відкриття науково-методичного центру «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти». Робота центру розпочалася за активної підтримки ректорату, деканів факультетів української філології, початкової освіти, дошкільної та колекційної освіти. Очолює центр  доктор педагогічних наук, професор Мамчур Лідія Іванівна.


Міжнародна конференція в Білорусі

22–23 жовтня 2014 року в Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна наукова конференція «Слов’янська фразеологія в синхронії і діахронії», у якій взяли участь провідні науковці з Білорусі, України, Росії.


Відвідування картинної галереї

У чарівний світ сучасного живопису потрапили студенти ІІ курсу 2 групи факультету української філології (куратор – ст. викладач кафедри світової літератури та слов’янських мов Анікіна І. В.), відвідавши персональну виставку «Палітра любові» Ганни Вахламової, приурочену шестдесятиріччю художниці.


uk Українська
X