uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Творчі перегуки

Цікаво переплітаються життєві шляхи: ще зовсім недавно Аня Городнюк була нашою студенткою і однією з найактивніших і найталановитіших учасниць університетського літоб’єднання. А сьогодні вона ‒ успішний керівник літературної студії «Заспів» при Уманському Будинку дитячої та юнацької творчості. І вже вона запрошує свого колишнього викладача ‒ Павленко Марину Степанівну ‒ на творчу зустріч зі своїми вихованцями!

ФУФ УДПУ

Звісно, Марина Степанівна не могла відмовити. І ось холоднющого осіннього дня всі зібрались у світлій залі Будинку творчості, яка, завдяки усмішкам і гарному настрою, стала теплою і затишною. Організатори підготували гарний сценарій, глядачі ‒ цікаві запитання. Прикметно, що, крім розповідей Марини Павленко, учасники декламували власні ‒ прекрасні! ‒ поезії. Вони шліфували їх уже зі своїм керівником ‒ Ганною Городнюк, а точніше, Ганною Вікторівною.

ФУФ УДПУ

Одним словом, усе пройшло чудово, черга за автографами ‒ тому підтвердження.

ФУФ УДПУ

Така творча співпраця, в якій уже колишні учні стають учителями, ‒ вельми корисна й повчальна для всіх. А ще вона ‒ дуже радісна й приємна.

ФУФ УДПУ

28.10.2014

uk Українська
X