Запрошуємо на майстер-клас з української вишивки!

У межах роботи науково-методичного центру «Дослідження народної вишивки Східного Поділля» проводиться набір до майстер-класу з української вишивки.

Українська традиційна вишивка – це не промисел і не вишиванка, це високе мистецтво, яке має глибоке коріння в символах.  Вагомим внеском у відродження матеріальної культури є декодування і відтворення зразків традиційної вишивки зі збереженим автохтонним орнаментом. Така робота дає нове життя старовинним рукотворам і максимально наближує молодь до витоків національної культури.

У програмі майстер-класу:

• Знайомство з традиційною українською вишивкою, її історією, сферою побутування.
  • Технологія  народного вишивання.
  • Орнамент старовинних рушників як сакральний текст.  Вишивання власного рушника.
  • Особливості крою та орнаментації традиційної жіночої (чоловічої) вишиваної сорочки.

Набуті знання, вміння та навички з українського вишивкарства стануть своєрідною терапією зцілення душі та тіла. Це можливість показати себе як особистість, яка не буде позбавлена духовного виснаження.

Заняття будуть проводитись у новому корпусі УДПУ, ауд. 313. об 15.40 год. один раз на два тижні по вівторках. Керівник майстер-класу – Наталія Сергіївна Мамчур. Обов’язковий попередній запис за телефоном +380 (98) 442 44 00.

15.10.2014