Засідання студентської наукової проблемної групи

10 жовтня 2014 року відбулося чергове засідання студентської наукової проблемної  групи «Літературно-художній текст як естетичний феномен» (керівник – доцент кафедри світової літератури та слов’янських мов Черевченко О. М.).

Активними членами об’єднання є найбільш талановиті та здібні студенти, які цікавляться проблемами науки, тобто схильні до науково-дослідної роботи.

У ході засідань проблемної групи молоді дослідники набувають навичок наукової роботи, навчаються самоорганізовуватися та поглиблено вивчають обрану дисципліну.

Завдяки участі у науковій роботі студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, що є необхідним і обов’язковим елементом навчання. А раціонально організована студентська науково-дослідницька діяльність стає основою для стимулювання інтересу до навчання.

08.10.2014