uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Зі святом!

ФУФ УДПУ

Професія учителя ‒ дуже тяжка і відповідальна. Саме педагог є для нас і другом, і порадником, і прикладом для наслідування. Найкращі слова подяки та найщиріші побажання лунали від студентів українсьої фіолології на святі, присвяченому Дню учителя.

ФУФ УДПУ

На заході з вітальним словом виступила директор Інституту філології на суспільствознавства, декан факультету українсьої філології, професор Коваль Валентина Олександрівна.

ФУФ УДПУ

Викладачі, які день за днем дарують студентам свою підтримку, любов, передають знання і досвід були нагороджнні дипломами «Золотого Серця».

ФУФ УДПУ

Студенти підготували цікаву програму: і співали пісень (Левенець Наталія, Хлівна Тетяна, Подреза Діана), і декламували вірші (Бершацька Катерина, Шпак Валерія), і навіть зачитали реп (Міняйло Віктор).

ФУФ УДПУ

А найбільшою несподіванкою для усіх стало відеоінтерв’ю наших викладачів, яке неабияк повеселило і наших наставників, і самих студентів.

ФУФ УДПУ

Також ведучі (Слободяник Віталій і Гусєва Вікторія) розповіли, що чекатиме викладачів цього навчального року, чим також здивували усіх.

ФУФ УДПУ

Загалом, у залі панувала радісна, приємна, тепла атмосфера. Від концерту у викладачів і студентів залишилися чудові враження і піднявся настрій. Тож на такій мажорній ноті ми будемо навчатись і працювати весь рік.

ФУФ УДПУ

07.10.2014

uk Українська
X