Конкурс знавців української мови

13 листопада кафедра практичного мовознавства провела І етап Міжнаро́дного ко́нкурсу знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Всього у конкурсі взяли участь 23 студенти усіх неспеціальних факультетів.

Переможцями конкурсу стали: І місце –  Коваль Надія, студентка І курсу природничо-географічного факультету (науковий керівник – канд. філол. наук, доцент Савчук Н. М.); ІІ місце посіли Проценко Ірина, студентка І курсу економічного факультету (науковий керівник – канд. пед. наук, доцент Авраменко В. І.) та Хоменко Анна, студентка І курсу мистецько-педагогічного факультету (науковий керівник – ст. викладач Денисюк І. А.); ІІІ місце поділили Мініна Карина, студентка І курсу факультету початкової освіти (науковий керівник – канд. філол. наук, доцент Січкар С. А.), Заремблюк Юлія, студентка І курсу факультету іноземної філології (науковий керівник – канд. філол. наук, доцент Шевчук І. Л.) та Науменко Анна, студентка І курсу мистецько-педагогічного факультету (науковий керівник – ст. викладач Денисюк І. А.).

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів!

14.11.2014