uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

«Слов’янська філологія: історія, сьогодення, перспективи»

28 листопада 2014 року за ініціативи кафедри світової літератури та слов’янських мов факультету української філології на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Слов’янська філологія: історія, сьогодення, перспективи».

ФУФ УДПУ

Співучасниками заходу стали науковці, викладачі й аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Хмельницького національного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та вчителі й методисти загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 імені М. П. Бажана м. Умані Черкаської області.

ФУФ УДПУ

До проблематики семінару було подано понад 60 тем до різних секцій.

Резолюція семінару:

1. Опублікувати матеріали семінару.

2. Активізувати розробку методичних рекомендацій щодо вивчення польської мови як іноземної у школах міста Умані та вузах (м. Умань, м. Хмельницький).

3. Сучасні шкільні чинні підручники з української й російської мов, української й світової літератури в цілому відповідають чинним програмам. Однак, учителям варто уважніше ставитися до добору вправ і завдань, що пропонуються учням для виконання, перевіряти, щоб у запропонованих текстах були ті лінгвістичні явища, які необхідно відшукати учням за завданням.

4. Бажано, щоб науковці й педагоги спільно виробили єдиний підхід до мовних розборів, оскільки чинні підручники й посібники подають схеми розборів, що суттєво різняться.

5. Є потреба в урізноманітненні завдань як для студентів, так і для учнів (особливо диференційованих, творчих).

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

29.11.2014

uk Українська
X