Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Новорічний експрес!

Напередодні свята з факультету української філології вирушив у 2015 рік Новорічний експрес, пасажирами якого стали і студенти, і викладачі. Подорожуючи, ми ще раз переконалися, що на нашому факультеті навчається найталановитіша молодь.


Ще одна зустріч із читачами

(У рамках діяльності Науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка)   Столична бібліотека імені Івана Багряного для дітей уже давно планувала запросити письменницю, доцента кафедри української літератури, українознаства та методик їх навчання УДПУ Марину Павленко на зустріч зі своїми читачами.


Вітаємо!

Вітаємо! Із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук викладача кафедри української мови та методики її навчання Зелінську Оксану Юріївну та її наукового керівника доктора філологічних наук, професора Плющ Марію Яківну


Різдвяна зустріч

Уже не перший рік студентів Уманського державного педагогічного університету об’єднує любов до польської мови, історії та культури. Студенти факультету української філології, які навчаються за спеціалізацією «польська мова», знайомляться з традиціями та звичаями Польщі під час вивчення дисципліни «Країнознавство».


День святого Миколая

У День святого Миколая студенти факультету української філології разом із заступником декана з виховної роботи Мамчур Наталією Сергіївною відвідали діток Ладижинської спеціалізованої школи-інтернату.


Обрано нового голову НСПУ

Так склалося, що й доцентові кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марині Степанівні Павленко випала висока честь долучитися до вибору нового голови Національної спілки письменників України: її, серед інших письменників, було обрано делегатом з’їзду. Делегати висувались обласними організаціями НСПУ, і з’їхались вони до Києва з усієї України.


Факультетська родина радо зустрічає

Доброю традицією для нашого університету стало проведення Днів відкритих дверей. 17 грудня 2014 року факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в черговий раз мав змогу познайомитися з нашими майбутніми абітурієнтами.


Регіональний конкурс з українознавства для учнів

11 грудня 2014 року на базі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання і науково-дослідної лабораторії «Етнологія Черкаського краю» відбувся регіональний конкурс з українознавства, в якому взяли участь учні 8-11 класів середніх навчальних закладів усіх типів.


«Учитель-словесник – новатор методичних ідей»

9 грудня 2014 року відбувся науково-методичний семінар «Учитель-словесник – новатор методичних ідей», організатором якого був Науково-методичний центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти».


uk Українська
X