uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Обрано нового голову НСПУ

Так склалося, що й доцентові кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марині Степанівні Павленко випала висока честь долучитися до вибору нового голови Національної спілки письменників України: її, серед інших письменників, було обрано делегатом з’їзду. Делегати висувались обласними організаціями НСПУ, і з’їхались вони до Києва з усієї України.

ФУФ УДПУ

Приємно, що так само делегатом стала й наша колишня випускниця, активна учасниця університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, тепер також член СПУ й кандидат наук, – Юлія Гончар (бачимо її на фото поруч з Мариною Степанівною та Михайлом Наєнком).

Ще задовго до початку своєї роботи з’їзд викликав багато суперечок та дискусій. Тож не дивно, що в процесі самої роботи «пристрасті» досягли точки кипіння, а сам вибір був дуже непростим.

ФУФ УДПУ

Утім, врешті-решт, більшістю голосів було обрано Михайла Сидоржевського (досі знаного як головного редактора «Української літературної газети»). Хочеться вірити, що вибір вдалий і що новий голова НСПУ допоможе спілці письменників не лише з матеріальними справами, але й з головним завданням – наверненням читача до книги й зростанням духовності суспільства.

ФУФ УДПУ

22.12.2014

uk Українська
X