Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

2015 – рік Василя Симоненка

У рамках заходів, присвячених 80-річчю Василя Симоненка, доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання М.С. Павленко у складі мистецької делегації побувала на батьківщині Поета.


Студенти у місті Лєшно

Продовжуючи серію публікацій про програму студентської академічної мобільності в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно, хотілося б поділитися враженнями ще однієї студентки ІІ курсу факультету української філології Юлії


Електронний підручник – для сучасного студента

Сучасні інформаційні і комунікаційні технології все більше проникають у навчально-виховний процес, стаючи чи не головним його системним компонентом, який значною мірою визначає характер і вектор розвитку освіти.


Навчання у Польщі залишило приємні враження

Альона Шеремета, студентка ІІ курсу факультету української філології, брала участь у програмі студентської академічної мобільності у Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно (Польща).  


Скелетики в шафі, або Темрява – друг поезії

Темою одного з недавніх засідань університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана стало дещо жартівливе означення: «Скелетики в шафі». Звісно, кожен міг укладати в це поняття все, що вважав за потрібне. І це сталося. Хтось провів віршову екскурсію у світ своїх комплексів і несправджених надій. Хтось – просто заримував химерні фантазії. Хтось – саркастично описав суспільні реалії.


Редагування освітніх видань – що це?

Хочемо привернути увагу абітурієнтів, які обрали для себе спеціальність «українська мова і література». Для вас буде цікавою і додаткова спеціалізація «редагування освітніх видань». Вона для тих, хто хоче стати успішним видавцем або ж редактором, який займається підготовкою до друку чи оприлюднення різноманітних текстів: як писемних (у книгах, газетах, журналах), так і усних (на радіо, телебаченні).


З новин літоб’єднання

Зима – для літературної творчості пора, нічим не гірша за будь-яку іншу. Особливо – якщо йдеться про учасників університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, натхнення яких не покидає ніколи.


uk Українська
X