uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Студенти у місті Лєшно

ФУФ УДПУ

Продовжуючи серію публікацій про програму студентської академічної мобільності в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно, хотілося б поділитися враженнями ще однієї студентки ІІ курсу факультету української філології Юлії Крицак:

«Мрія поїхати до Польщі  з’явилася досить давно. Ще будучи школяркою, я цікавилася вивченням польської мови, і коли дізналася, що  в УДПУ ім. Павла Тичини є така спеціалізація, без вагань вирішила вступити саме до цього ВНЗ. Коли з’явився шанс узяти участь у такій програмі, я ним скористалася, а знання польської мови дало можливість без проблем опанувати програму навчання у м. Лєшно.

ФУФ УДПУ

Досить гарне враження справило на мене перебування в Польщі. Люди там привітні, щирі, завжди раді допомогти. Маючи можливість подорожувати, ми відвідали низку польських міст. Кожне по-своєму особливе. Дуже сподобалося місто Лєшно, в якому ми навчалися. Воно тихе та затишне, водночас досить сучасне. Університету всього 15 років, проте високий рівень викладання вкотре підкреслює переваги європейської освіти. Навчаючись у Польщі, ми отримали неоціненний досвід, який стане нам у пригоді в майбутньому».

ФУФ УДПУ

27.01.2015

uk Українська
X