uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Корисний досвід і чудові спогади

ФУФ УДПУ

25-26 березня в Житомирському державному університеті ім. І. Франка відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)». Участь у цьому турі вже сама по собі є своєрідною перемогою, адже до того учасник мав здолати перший (загальноуніверситетський) етап і пройти суворий відбір фахової комісії Житомирського університету. Тож приємно, що ці випробування пройшов і наш магістрант Олександр Шаболдов, який готував роботу з української літератури на тему «Рецепція «Слова о полку Ігоревім» у контексті формування українського національного міфу» (керівник – доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання М. С. Павленко).

Приємно, що наш учасник не загубився серед найкращих молодих науковців країни. Робота Олександра Шаболдова була відзначена в номінації «Наукова сміливість» (секція літератури).

ФУФ УДПУ

Загалом конкурс пройшов на високому організаційному й фаховому рівні, потвердивши, що на заключному етапі випадкових людей не було. Усі учасники отримали масу чудових вражень, а обговорення цікавих доповідей не вкладалося у відведений регламентом час і продовжувалося на перервах у коридорах. На жаль, швидкоплинний одноденний формат (а захист робіт у секції літератури відбувався 26 березня) лишав мало місця для знайомства з містом і спілкування. Проте більшість учасників прибули до Житомира ще 25 числа й самостійно організували собі незабутній вечір.

Ось як, наприклад, відгукується про захід одна з учасниць Юлія Лаптєєва (м. Дніпропетровськ, секція літератури): «Я й не думала, що 2-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – це настільки круто! Ще одне місце, в яке хочеться повернутися, ще кілька людей, з якими захочеться зустрітися не раз, ще одна весна, яку згадуватимеш завжди. Співи о 12 ночі під готелем, торт, різаний картонкою, розмови про трансцендентне, тріо «Оригінальність», Ліля-яка-читає-вірші і Ліля-несерйозність-яка-з-Бердичева – і ще величезна купа світлих моментів!»

Конкурс уже в минулому, але залишилось дароване ним натхнення й чудові спогади.

09.04.2015

uk Українська
X