uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

«Коронація слова-2015»

ФУФ УДПУ

Цього року на відомому міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» одну з відзнак здобула і доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марина Павленко. Відзнака ця хоч і не має грошового еквіваленту, але є вельми важливою для рукопису-переможця, адже це  – «Вибір видавця».

ФУФ УДПУ

Церемонія нагородження відбувалась у Києві, в Оперному театрі. Із присутніх – ледь не всі письменники України, тож Марина Степанівна, яка якраз і викладає сучасну українську літературу, здобула чимало корисних професійних знайомств.

ФУФ УДПУ

«Свого часу – років десять тому – я вже була дипломантом цього конкурсу. Саме ця подія дала мені шанс почати співпрацю з видавництвом «Теза», яка досі триває. То був твір «Русалонька із 7-В…», який тепер увійшов до шкільних програм», – зазначила Марина Павленко в інтерв’ю для телеканалу «Україна».

ФУФ УДПУ

А ще Марина Степанівна сподівається, що їй колись удасться-таки змусити взяти участь у цьому конкурсі когось із учасників університетського літоб’єднання і почути, що той твір  переміг.

ФУФ УДПУ

Будемо сподіватись і працювати задля цього.

ФУФ УДПУ

18.06.2015

uk Українська
X