uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Світ тісний

ФУФ УДПУ

Село Бірки Яворівського району, що на Львівщині, – здавалося б, ну нічим не пов’язане з Уманню. А проте це тільки на перший погляд.

Бо, по-перше, вже майже рік як при школі цього села створено Шевченківську світлицю, і там експонується рушник, виконаний студентами Уманського педуніверситету під керівництвом доцента кафедри української літератури, українознавства й методики їх навчання Наталії Сергіївни Мамчур. Цей рушник відтворено за народними старовинними зразками Уманщини і символізує він таку собі єдність: Шевченківського краю і далекої Львівщини.

ФУФ УДПУ

По-друге, нещодавно доцент цієї ж кафедри, член Національної спілки письменників України Марина Павленко мала в цій самій школі творчу зустріч.

Приємним сюрпризом для гості стало те, що тутешні учні давно вивчають її творчість у контексті «Літератури рідного краю» (М.Павленко народилася на Львівщині) і прекрасно знають її «Миколчині історії» та «Русалоньку із 7-В…»!!!

Школярі ставилили такі вдумливі питання, що видно було всю багаторічну працю прекрасних учителів, які вкладають в дітей усю душу…

Марину Степанівну не випустили з класу, поки вона не перефотографувалась з усіма разом і з кожним окремо й не роздала всім автографи…

Це було мило, зворушливо, незабутньо.

14.07.2015

uk Українська
X