Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

День знань під Деревом Знань!

Для першокурсників перший день видався нелегким: боліли пальці від ручки, блукали у лабіринтах власних скорочень (не лише вони спочатку так конспектували лекції, що потім самі не могли розшифрувати написане), на «бідолашних» обрушився такий об’єм інформації, що, як виявилося, більше чотирьох імен одногрупників за день їм запам’ятати не вдалося.

Вітаємо з отриманням вченого звання!

Викладачі кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання вітають Мамчур Наталію Сергіївну з присвоєнням почесного звання доцента! Бажаємо подальших успіхів як у щоденних справах, так і в грандіозних творчих починаннях!

З Днем знань!

Шановні викладачі, студенти, батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року! Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної нації. Навчання закладає фундамент майбутнього будь-якої держави. Зичимо професорсько-викладацькому складу тільки спраглих до знань, сумлінних студентів, студентам – наснаги, наполегливості, тільки добрих наставників. Батькам бажаємо, щоб їхні діти виправдали всі сподівання. Усім нам – […]