uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Добра справа заради миру в Україні

ФУФ УДПУ

Війна на сході України об’єднала людей для добрих справ. Ніколи раніше в нашій країні, зокрема і в м. Умані, так активно не розвивався волонтерський рух, коли без сподівання на будь-яку винагороду благодійники допомагають тим, хто боронить їхній мир та спокій.

ФУФ УДПУ

До волонтерської роботи долучились і студенти 12 групи факультету української філології (куратор – доц. Комарова З. І.), які 15 вересня відвідали штаб Уманської волонтерської організації «Разом».

ФУФ УДПУ

Познайомившись із волонтерами, вони дізналися про особливості роботи «штатних» і «позаштатних» працівників організації, роздивилися  речі, принесені благодійниками для наших військових, і взялися до справи – плетіння маскувальної сітки.

ФУФ УДПУ

З добрими помислами, позитивними думками, вплітаючи частинку своєї душі, теплоту сердець, з вірою в перемогу працювали студенти, нагадуючи метушливих мурашок.

ФУФ УДПУ

За досить короткий час маскувальна сітка була сплетена. Волонтери щиро подякували за роботу, а самі помічники отримали масу позитивних емоцій і пообіцяли прийти ще.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

15.09.2015

uk Українська
X