Лицарство козаків

В 11 групі (куратор – Зарудняк Н.І.) відбулася виховна година на тему: «Козаки – як лицарі».

Не випадково доповідь готував Іван Музичка. Чи не вперше за всю історію факультету на перший курс зараховано випускника суворівського училища (випускника, який захоплювався училищем і вважає, що воно міняє людей: «Вступають – одні люди, а закінчують – зовсім інші»).

Вражає й інше: Іван має ІІ дорослий розряд з важкої атлетики; і хоч, як розповідав, козаки завжди були надзвичайно вимогливими до своєї фізичної підготовки (слабка фізично людина не зможе протистояти ворогу), він  пішов не на факультет фізичного виховання, а на українську філологію, ще й обрав додаткову спеціалізацію – українознавство.

Доповідь Івана була сприйнята оплесками. Він, як виявилося, – блискучий оратор; надзвичайно цікаво зумів показати різні грані особистостей козаків (у тому, як описував психологію козаків під час бою, відчувався вплив військового закладу), першокурсники почули вражаючі козацькі легенди.

Пишаємося, що в 11 групі є такий захисник, лицар, козак, як Іван Музичка.

27.09.2015