uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Розкажи мені про себе

4 вересня в аудиторії 301 за круглим столом відбулася перша кураторська година для студентів 12 групи факультету української філології (куратор – доц. Комарова З. І.).

ФУФ УДПУ

Щирі усмішки і міцні рукостискання студентів свідчили про створення нової дружної філологічної сім’ї.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Після знайомства першокурсники привітали один одного з початком навчального року і побажали кожному творчої наснаги, позитивних емоцій, гарних друзів, високої стипендії і незабутніх студентських буднів.

ФУФ УДПУ

Під час проведення гри «Розкажи про себе» студенти згадували про свої шкільні роки, розповідали про те, чим цікавляться і захоплюються, ділилися своїми враженнями і навіть мріями.

ФУФ УДПУ

Як з’ясувалося, 12 група – це сім’я талантів. Кого тут тільки не зустрінеш! І співаки, і танцюристи, і художники, спортсмени, туристи, моделі, фотографи, журналісти, сценаристи, актори і багато-багато інших.

ФУФ УДПУ

Неймовірно, але талановиту молодь, представників різних областей України, зокрема: Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Івано-Франківської  і Полтавської, у стінах університету об’єднала любов до української мови і літератури та бажання стати педагогом. Тож побажаємо їм успіхів у досягненні мети.

ФУФ УДПУ

05.09.2015

uk Українська
X