Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Презентація першокурсників – 2015: «Аліса в країні “Філологія”»

22 жовтня на факультеті української філології відбулася презентація першого курсу. Взята за основу всім відома казка Льюїса Керролла «Аліса в країні Чудес» була адаптована під філологічну тематику, а головна героїня – Аліса – разом з іншими казковими персонажами невтомно намагалася встановити баланс між наукою і відпочинком. Головною інтригою цього феєричного дійства, беззаперечно, став виступ першокурсників. […]


Чергові публікації у всеукраїнській пресі

Учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана не обмежуються публікаціями лише у факультетській та університетській пресі. Вони вже не раз друкували свої твори і в усеукраїнських альманахах, журналах та газетах.


Засідання Круглого столу

26 жовтня 2015 року спільно з  учителями Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т. Г. Шевченка викладачі кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання провели засідання Круглого столу на тему «Виховання моральної самосвідомості дітей та учнівської молоді у позакласній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів».


Відкриття І етапу VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу

22 жовтня 2015 року відбувся І етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь знавці та шанувальники творчості Великого Кобзаря з факультету української філології.


Вечір усмішок і драйву!

20 жовтня у місцевому Будинку культури відбулася відкрита уманська ліга КВК КуРаЖ. Тому 11 група не могла залишитися вдома, а вирішила приєднатися до вечора драйву і шаленства.


«Скільки потрібно терпіння й витримки…»

Салабай Алла Сергіївна (груповий керівник – Зарудняк Н.І.) проходила педагогічну практику в Юрківському НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». На власному досвіді переконалася, що вчитель – нелегка праця.


Поповнення літературного кабінету

Нещодавно літературний кабінет, який функціонує при кафедрі української літератури, українознавства та методики їх навчання, поповнився ще однією цікавою книгою. Це спогади про видатного письменника Анатолія Дімарова (а також – статті про нього, його листи, інтерв’ю тощо).


«Світ слухає Серединку»

«Світ слухає Серединку» – так називається одна зі статей Степана Павленка, багато років тому надрукована в Бершадській газеті. Вона – про чудового поета, уродженця села Серединка, Василя Думанського. Василь Думанський, попри те, що змалку був прикутий до ліжка тяжкою недугою, зумів залишити свій яскравий слід: як у житті своїх земляків, так і в українській літературі.


uk Українська
X