uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Новини факультету

Засідання Круглого столу

26 жовтня 2015 року спільно з  учителями Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т. Г. Шевченка викладачі кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання провели засідання Круглого столу на тему «Виховання моральної самосвідомості дітей та учнівської молоді у позакласній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів».


Відкриття І етапу VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу

22 жовтня 2015 року відбувся І етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь знавці та шанувальники творчості Великого Кобзаря з факультету української філології.


Вечір усмішок і драйву!

20 жовтня у місцевому Будинку культури відбулася відкрита уманська ліга КВК КуРаЖ. Тому 11 група не могла залишитися вдома, а вирішила приєднатися до вечора драйву і шаленства.


«Скільки потрібно терпіння й витримки…»

Салабай Алла Сергіївна (груповий керівник – Зарудняк Н.І.) проходила педагогічну практику в Юрківському НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». На власному досвіді переконалася, що вчитель – нелегка праця.


uk Українська
X