uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Корисні й цікаві зустрічі

Нещодавно доцент кафедри української літератури, українознавства й методики їх навчання Марина Павленко мала ряд творчих зустрічей зі школярами й учителями Вінниці: як авторка повісті «Русалонька із 7-В…», котра ввійшла до 7 класу нової навчальної програми.

ФУФ УДПУ

Спершу була гімназія №30 імені Тараса Шевченка. Цікаво, що заступник директора з навчально-виховної роботи школи-гімназії Штодько Наталія Петрівна зумисне вирішила відібрати для зустрічі тільки тих учнів, які читають або вже прочитали щось із творчості гості. Дітям це було гарним стимулом «зазирнути наперед» у програму, адже «Русалонька із 7-В…», згідно з календарними планами, вивчатиметься аж у лютому.

ФУФ УДПУ

Таким чином, діти були підготовлені, і зустріч мала вигляд бурхливого діалогу, в якому школярі наввипередки відповідали на запитання про текст, а письменниця – про те, як він писався.

ФУФ УДПУ

Марина Павленко ледве встигла поставити всім бажаючим автографи на книжках, як уже мусила поспішати на чергову зустріч.

Наступною стала школа І-ІІІ ст. № 3 ім. Михайла Коцюбинського. Треба віддати належне заступнику директора з виховної роботи Шаповалюк Лесі Юріївні, а також – учителям української мови та літератури, які власним читанням книг і невтомною працею над собою надихають робити це і своїх підопічних,  але зустріч пройшла дуже цікаво й плідно.

ФУФ УДПУ

Гарно й людно було і на зустрічі в ЗОШ №26, де зійшлися якраз два сьомих класи.

Завершальним етапом стала зустріч з учителями міста, які саме проходили курси підвищення кваліфікації й брали участь у семінарі на базі ЗОШ №36. Тут розмова вже була серйозніша, зачіпались, серед іншого, і проблеми-особливості саме вчительської праці.

ФУФ УДПУ

Приємно, що вінничани – навіть ті, які й до цього вже знали й читали книги Марини Павленко, – тепер, познайомившись особисто, – тепло відгукувалися про спілкування, казали, що отримали чудові враження і дякували вінницькому видавництву «Теза», яке видало книжку.

23.11.2015

uk Українська
X