Наші студенти – учасники програми «Польсько-український молодіжний обмін»

ФУФ УДПУ

Марія Каганенко (23 група), Анна Лобань (23 група) та Анастасія Січкар (11 група) нещодавно повернулися із захоплюючої поїздки до Польщі. (більше…)

Read More

Батьківські збори на першому курсі

На днях відбулися батьківські збори студентів першого курсу.

ФУФ УДПУ

Першою слово взяла декан факультету, професор Коваль В.О., яка ознайомила батьків із перспективним планом розвитку факультету української філології, розповіла про специфіку цьогорічного першого курсу, про адаптацію студентів, подякувала батькам за гарне виховання дітей. (більше…)

Read More

Участь представників студради у IV Міжнародній студентській конференції

ФУФ УДПУ

Представники студентського самоврядування факультету Діана Подреза та Катерина Галкіна взяли участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбулася у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Мета конференції – об’єднати лідерів студентського самоврядування, ініціювати обмін досвідом. (більше…)

Read More

Заняття з польської мови

ФУФ УДПУ

На факультеті у рамках курсів довузівської підготовки продовжуються заняття з польської мови під керівництвом викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Катерини Юзефівни Кузан. (більше…)

Read More