Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

Батьківські збори на першому курсі

На днях відбулися батьківські збори студентів першого курсу. Першою слово взяла декан факультету, професор Коваль В.О., яка ознайомила батьків із перспективним планом розвитку факультету української філології, розповіла про специфіку цьогорічного першого курсу, про адаптацію студентів, подякувала батькам за гарне виховання дітей.

Участь представників студради у IV Міжнародній студентській конференції

Представники студентського самоврядування факультету Діана Подреза та Катерина Галкіна взяли участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбулася у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Мета конференції – об’єднати лідерів студентського самоврядування, ініціювати обмін досвідом.

Заняття з польської мови

На факультеті у рамках курсів довузівської підготовки продовжуються заняття з польської мови під керівництвом викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Катерини Юзефівни Кузан.