Тичина – оберіг і натхненник

(До 125-річчя Поета)

У цьому заголовку нема й натяку на жарт чи іронію. Хоч ні для кого не секрет, що Павло Тичина досі для багатьох залишається вельми суперечливою (а то й негативною!) постаттю. Мовляв, боявся. Мовляв, служив антилюдській комуністичній системі.ФУФ УДПУ

(більше…)

Read More

Ювілейний рік поета

27 січня (за іншими даними – 15 і за найновішими – 23 січня) 1891року – день народження глибоко трагічного й глибоко українського поета Павла Тичини.ФУФ УДПУ

Нині Україна відзначає його 125-річчя.

Кафедра української літератури, українознавства та методики їх викладання, яка вшановує Поета не лише в ювілеї, звісно ж, розробила план заходів і з цієї урочистої нагоди.  (більше…)

Read More

Шановні викладачі та студенти!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з епідемією грипу навчальний процес  на факультеті з 1 лютого 2016 року до 13 лютого 2016 року проходитиме в режимі дистанційного навчання у системі MOODLE згідно з електронним розкладом, розміщеним на сайті факультету.

Зворотний зв’язок  ОБОВ’ЯЗКОВО здійснювати з викладачами через виконання відповідних завдань у системі  MOODLE та звітності через електронні скриньки викладачів, що розміщені на сайтах кафедр факультету та університету відповідно.

P.S. Систематично слідкуйте за оголошеннями на сайті факультету.

ФУФ УДПУ

Read More

Інформаційний лист

03 лютого 2016 року факультет української філології, Міжвідомчий науково-дослідний центр прикладної лінгвістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж проводять Всеукраїнський науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». (більше…)

Read More

Вітаємо

Семенчука Василя Васильовича із одержанням атестата доцента!

Зичимо подальших наукових звершень та професійного зростання!

ФУФ УДПУ

Адміністрація факультету

Read More