uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Реєстрація на ЗНО

Подати заявку

Новини факультету

Тичина – оберіг і натхненник

(До 125-річчя Поета) У цьому заголовку нема й натяку на жарт чи іронію. Хоч ні для кого не секрет, що Павло Тичина досі для багатьох залишається вельми суперечливою (а то й негативною!) постаттю. Мовляв, боявся. Мовляв, служив антилюдській комуністичній системі.


Ювілейний рік поета

27 січня (за іншими даними – 15 і за найновішими – 23 січня) 1891року – день народження глибоко трагічного й глибоко українського поета Павла Тичини. Нині Україна відзначає його 125-річчя. Кафедра української літератури, українознавства та методики їх викладання, яка вшановує Поета не лише в ювілеї, звісно ж, розробила план заходів і з цієї урочистої нагоди. 


Шановні викладачі та студенти!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з епідемією грипу навчальний процес  на факультеті з 1 лютого 2016 року до 13 лютого 2016 року проходитиме в режимі дистанційного навчання у системі MOODLE згідно з електронним розкладом, розміщеним на сайті факультету. Зворотний зв’язок  ОБОВ’ЯЗКОВО здійснювати з викладачами через виконання відповідних завдань у системі  MOODLE та звітності через електронні […]


Інформаційний лист

03 лютого 2016 року факультет української філології, Міжвідомчий науково-дослідний центр прикладної лінгвістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж проводять Всеукраїнський науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури».


Вітаємо

Семенчука Василя Васильовича із одержанням атестата доцента! Зичимо подальших наукових звершень та професійного зростання! Адміністрація факультету


Вітаємо

Осіпчук Галину Валентинівну із одержанням атестата доцента! Зичимо подальших наукових звершень та професійного зростання!   Адміністрація факультету


Вітаємо

Хлистун Ірину Валентинівну з одержанням атестата доцента! Бажаємо успіхів у всіх сферах і подальшого професійного зростання!


Вітаємо

Кучеренко Ірину Анатоліївну з одержанням диплома доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова). Зичимо подальших наукових звершень і професійних успіхів!


Оновлено реквізити!

ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ Реквізити: УДПУ МФО 820172 ЄДРПОУ 02125639 р/р № 31251252104420 код надходження 25010100 ДКСУ Вказати: Прізвище, ім’я   по батькові,   фак-т,курс, група ,форма навчання (стац. заоч)


uk Українська
X