uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

 

Новини факультету

Науково-методична співпраця філологів Сумського й Уманського педагогічних університетів

Згідно з угодою про наукову (науково-методичну) співпрацю, викладачі, студенти, магістранти, аспіранти філологічних факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка активно ініціюють спільні наукові, методичні, виховні заходи з проблем розвитку і саморозвитку культуромовної особистості майбутнього вчителя-словесника.


Шануймо рідну українську мову!

З 2000 року рішенням ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.


Оголошення

Шановні колеги! У п’ятницю о 9.00 в ауд. 312. відбудеться семінар за участю доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Семеног Олени Миколаївни.


Вихідні в Кіровограді

Cтудентка ІІІ курсу факультету української філології Дар’я Крайнова  гідно представила студентську раду УДПУ на щорічному зібранні «STUD ACTIVE». Цей захід – втілення інформаційно-освітнього проекту Міністерства освіти і науки України, Української асоціації студентського самоврядування, студентської ініціативи «Чисті виші», провідних молодіжних студентських організацій. Метою «STUD ACTIVE» є надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального […]


День відкритих дверей

12 лютого 2016 року на факультеті української філології в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні вступники. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії.


Новини з МАН

14 лютого в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся обласний етап конкурсу МАН. Серед членів журі секції «Літературна творчість», як і в попередні роки, були доктор наук, професор ЧНУ Лідія Іванівна Кавун, учитель української літератури з Черкас Наталія Петрівна Бабак і доцент кафедри української літератури, українознавства й методики їх навчання УДПУ Марина Степанівна Павленко.


Інформаційний лист

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Павло Тичина: розп’яття на хресті слави», яка відбудеться  25-26 березня 2016 року. Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу секцій, культурну програму. НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Поет і його доба: постаті, події, трагедії. Митець у тоталітарну епоху. Ціна моральних компромісів. Біографія митця і громадянина П. Г. Тичини у спогадах […]


«Книги, що говорять»

Доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марина Павленко долучилася до волонтерського проекту громадської організації «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну», який узяв собі за мету озвучити твори шкільної програми для дітей з вадами зору.


uk Українська
X