uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вихідні в Кіровограді

ФУФ УДПУCтудентка ІІІ курсу факультету української філології Дар’я Крайнова  гідно представила студентську раду УДПУ на щорічному зібранні «STUD ACTIVE». Цей захід – втілення інформаційно-освітнього проекту Міністерства освіти і науки України, Української асоціації студентського самоврядування, студентської ініціативи «Чисті виші», провідних молодіжних студентських організацій. Метою «STUD ACTIVE» є надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів. Всього у роботі тренінгу взяли участь студенти 15-ти вищих навчальних закладів Кіровоградщини і Черкащини.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУДар’я Крайнова поділилася своїми незабутніми враженнями: «Минулими вихідними я, як представник університетської студради, мала нагоду відвідати мальовниче місто, що породило таких відомих українців, як Володимир Винниченко, Іван Карпенко-Карий, Юрій Яновський…

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУДосить привітно і щиро зустріли стіни Кіровоградського національного технічного університету. Після реєстрації на нас чекало знайомство з тренерами та учасниками з усієї Черкаської та Кіровоградської областей. Тренери, або спікери, приїхали з КНУ ім. Т. Шевченка, НПУ ім. М. Драгоманова, КНЕУ ім. В. Гетьмана, НаУКМА та навіть Міністерства освіти України. Тож інформація, як бачите, була вичерпна. Дуже цікаво було почути досвід роботи в різних сферах студентського самоврядування з перших вуст: реформатори найкращих вишів України ділилися напрацюваннями та наводили реальні приклади з життя студентів. Показово, що спеціалісти з питань юриспруденції, медіа тощо – такі ж, як ми, студенти 2-3 курсів, хоча багаж знань та досвіду за плечима претендує на рівень досвідченого фахівця і випереджає багатьох юристів чи журналістів.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУОстаннього дня, після тренінгів, ми познайомилися з колегами-кіровоградцями Антоном та Дашею з Кіровоградського державного педагогічного університету, які провели нам захопливу екскурсію містом: Головний поштамт, Кіровоградське обласне управління СБУ, Кіровоградська міська рада, реконструйований Кіровоградський театр корифеїв, Художньо-меморіальний музей О. О. Осмьоркіна, Кіровоградський обласний художній музей – зразки фірмових точок міста. Маршрут наш пролягав не лише туристичними місцями Кіровограда, а й цікавими локаціями, від яких залишились лише найприємніші спогади…».

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУДар’я Крайнова щиро вдячна адміністрації університету, факультету української філології, Центру культури і дозвілля молоді «Гаудеамус», студентській раді за довіру і підтримку в організації поїздки. Сподіваємося, досвід, який здобула Даша, ефективно активізує роботу студентського самоврядування факультету й університету загалом щодо участі у виховних заходах, проектах, тренінгах тощо.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

22.02.2016

uk Українська
X