Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Квіти Кобзареві

Традиційно в день народження Тараса Григоровича Шевченка факультет української філології вшановує пам’ять Великого Кобзаря покладанням корзини з квітами до його пам’ятника.

Тарас Шевченко в сучасній українській літературі

Те, що творчість Тараса Шевченка вивчається на другому курсі, не заважає старшокурсникам звертатися до творчості Кобзаря і при вивченні сучасної української літератури. Так, зокрема, нещодавно, підсумовуючи вивчення «шістдесятників», студенти 5 курсу, на чолі з викладачем М.С. Павленко, простежили й проаналізували так звану «шевченківську» лінію у творчості цих поетів. І виявили, що, «шістдесятники» у своєму поетичному […]

Зі святом, дівчата!

4 березня хлопці 12 групи факультету української філології вітали дівчат із Міжнародним жіночим днем. Коляда Владислав і Моцний Леонід щиро, хоч і з хвилюванням, поздоровили одногрупниць зі святом, наповнивши їхні душі весняним сонячним теплом.

Інформаційний лист

Інформаційний лист 23 березня 2016 року факультет української філології, Міжвідомчий науково-дослідний центр прикладної лінгвістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж проводять Всеукраїнський науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури».