Розклад занять

Важлива інформація

Новини факультету

Вітаємо !

Студента ІІІ курсу 7 групи факультету української філології Кривохата Віктора Миколайовича із призовим ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із педагогіки та його наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента Дудник Наталку Василівну Ректорат, адміністрація факультету української філології

Визначено переможців конкурсу читців-декламаторів серед студентів

16 березня кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання провела конкурс читців-декламаторів поезії Тараса Шевченка. Конкурсна програма передбачала декламування віршів Кобзаря, уривків з його поетичних і прозових творів. Цьогорічні учасники (студенти 1-3 курсів) продемонстрували проникливе розуміння романтичної лірики, патріотичних, автобіографічних творів, емоційно розкрили соціальні проблеми в поемах і баладах поета.

Оголошення

23 березня 2016 року ВІДБУДЕТЬСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ» РОБОТА СЕМІНАРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ: Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

День відкритих дверей

Шановні абітурієнти та батьки майбутніх вступників! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 25 березня 2016 року об 11 годині у 407 аудиторії нового  корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.