Розклад занять

Важлива інформація

Новини факультету

Волонтери серед нас

Студентка 12 групи факультету української філології Оксана Підлетейчук протягом січня – лютого 2016 року взяла активну участь у роботі волонтерської громадської організації «За покликом серця» (м. Косів Івано-Франківської обл.), основне завдання якої полягає в реалізації проекту Відпочинково-реабілітаційного табору для бійців АТО «З любов’ю в серці».

Дарунок з нагоди Шевченківських днів

Нещодавно Літературно-методичний кабінет, який діє на факультеті української філології і при кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання, поповнився. З ініціативи й сприяння деканату, зокрема декана, доктора наук, професора В. О. Коваль, було придбано й передано розкішну і цікаву книгу Миколи Лисенка «Коріння Шевченкового роду».